مشاوره حقوقی تخصصی صنف طلا

مشاوره حقوقی تخصصی صنف طلا و جواهر و مسکوکات

در اخبار طلا  قصد داریم به اهمیت مشاوره حقوقی توسط جناب آقای حسینی ( مدیر حقوقی انجمن کارفرمایان صنعت طلا و جواهر استان تهران ) بپردازیم. سپس انواع خدمات مشاوره ای حقوقی در اخبار طلا را بیان می کنیم از قبیل مشاوره حقوقی رایگان , مشاوره حقوقی تلفنی رایگان , مشاوره حقوقی آنلاین فوری , مشاوره حقوقی از طریق اپلیکیشن ایتا و مشاوره حقوقی حضوری . شما می توانید از طرق ارتباطی موجود در همین صفحه استفاده نموده و سوالات حقوقی خود را مطرح نمایید.

امروزه با توجه به گستردگی قوانین در موضوعات مختلف نیاز به وکیل برای رفع مشکلات حقوقی بیش تر حس می شود. البته بسیاری از افراد تمایلی به اخذ وکیل نداشته و ترجیح می دهند خودشان پیگیر امور حقوقی خود باشند لکن به دلیل نداشتن دانش حقوقی کافی ممکن است سرنوشت دعوی را دگرگون کنند و مسیر شکست را بپیمایند. بسیار دیده و شنیده ایم که یک پرونده با دو وکیل مختلف نتایج متفاوتی داشته و این خود اهمیت تخصص و قدرت تحلیل قوانین را نشان می دهد که صرف مطالعه چند ماده قانونی بدست نمی اید و مستلزم اشراف بر قوانین مختلف و رویه های قضایی محاکم و قدرت تحلیل و استنباط است.


مشاوره حقوقی به چه معناست؟

مشاور حقوقی یکی از وکلای پایه یک دادگستری یا کارآموزان وکالت است که در یک زمنیه تخصصی مانند حقوقی یا کیفری اطلاعات مناسبی داشته و از رویه محاکم نیز آگاه باشد. ارائه راهکار مناسب برای مسائل و مشکلات حقوقی و پاسخ به سوال حقوقی متقاضی و رفع ابهامات وی در رابطه با موضوع پرونده از جانب چنین شخصی مشاوره حقوقی گفته می شود.


اهمیت مشاوره حقوقی چیست؟

امروزه یا توجه گستردگی آموزش در سطوح مختلف تقریبا در تمامی رشته ها افراد متخصص وجود دارد. علم حقوق نیز از این قاعده مستثنی نبود و افراد متخصص و متبحر در این رشته کم نیستند. اهمیت مشاوره حقوقی نیز در همین جا مشخص می گردد که وقتی می توان از تخصص یک نفر که سال ها عمر خود را در جهت کسب علم و تجربه در زمینه حقوق ایران صرف کرده و در رشته ای خاص صاحب تخصص شده استفاده کرد چرا باید ریسک طرح دعوا بدون آگاهی قبلی را متوجه خود کنیم. ممکن دعوای اشتباهی مطرح کنیم و دعوایمان رد شود و خسارات مالی برایمان به بار آید, ممکن است دادخواست ناقصی را طرح کنیم, ممکن حتی بی دلیل شکایت کرده و عواقب کیفری همان شکایت گریبان گیرمان شود…. همه این موارد نشان دهنده اهمیت مشاوره حقوقی با فرد متخصص است. یک مشاوره حقوقی خوب ما را به زوایای پنهان یک مشکل حقوقی آگاه می کند و چه بسا از طرح دعوی منصرف شویم یا دلایل بیش تری جمع اوری کنیم و شانس خود را برای پیروزی بالا ببریم یا حتی ممکن است عنوان شکایت خود را تغییر دهیم. یک مشاوره حقوقی یک ساعته با هزینه ای ناچیز ممکن است از ضرری چند میلیونی در آینده جلوگیری کند.


مزایا و معایب مشاوره حقوقی

از جمله مزایای مشاوره حقوقی با تیم وکلای جناب آقای حسینی می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

اولا : مشاوره حقوقی به صورت کاملا تخصصی صورت می گیرد.  برای هر کدام از موضوعات حقوقی مشاوری جداگانه و متخصص آن حوزه وجود دارد که مسلط بر قوانین و رویه های موجود بوده و می تواند شما را به بهترین نحو راهنمایی کند.

ثانیا : مشاوره حقوقی توسط وکیل پایه یک دادگستری صورت می گیرد یا کارآموزانی که بخش عمده ای از دوره کارآموزی را طی کرده و مورد تایید تیم وکلای جناب آقای حسینی باشند.

ثالثا : مهم ترین مزیت مشاوره حقوقی ارزان بودن آن است. در واقع شما با پرداخت مبلغی ناچیز نسبت به موضوع شکایت یا دعوا اطلاعات بسیار خوبی بدست می آورید و این برای کسانی که می خواهند خود پیگیر امور حقوقی خود باشند بسیار مقرون به صرفه است.

اما بزرگترین عیب مشاوره حقوقی در مقایسه با اخذ وکیل هویدا می شود. در واقع شما با مشاوره حقوقی دیدتان نسبت به موضوع شکایت کاملا روشن می شود لکن این نکته را نباید فراموش کرد هر پرونده حقوقی یا کیفری از لحظه طرح دعوا تا زمان اجرای حکم چالش های بسیاری دارد و قطعا باید در نظر داشت یک یا چند جلسه مشاوره حقوقی شما را ازوکیل بی نیاز نمی کند. پس توصیه ما این است که اگر واقعا نتیجه دعوی برایتان مهم است از وکیل استفاده کنید و شانس پیروزی خود را بالا ببرید.


مشاوره حقوقی آنلاین فوری

استفاده از خدمات اینترنتی جزء لاینفک زندگی ما شده و هر روزه از خدمات انلاین بسیاری نظیر تاکسی اینترنتی یا فروشگاه های اینترنتی استفاده می کنیم. مشاوره حقوقی آنلاین فوری نیز خدمتی بر پایه فضای مجازی است که به وسیله پیام رسان ایتا صورت می گیرد. اخبار طلا با ایجاد کانال های متعدد این امکان را فراهم آورده تا از طریق این پیام رسان ها بتوانید پاسخ سوالات حقوقی خود را در سریع ترین زمان ممکن دریافت نمایید. عبارت فوری بدین منظور است که در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان حقوقی اخبار طلا پاسخ گوی شما خواهند بود.


مشاوره حقوقی تلفنی رایگان

خدمتی دیگر که اخبار طلا ارائه می دهد مشاوره حقوقی تلفنی رایگان است. در واقع بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای چت از تماس تلفنی استفاده کنند و مستقیما با وکیل مد نظرشان صحبت کنند. فایده مهم مشاوره حقوقی تلفنی رایگان همانند مشاوره انلاین این است که دیگر نیازی به حضور در دفتر وکیل نبوده و با یک تماس می توانید پاسخ سوال خود را دریافت نمایید. برای استفاده از مشاوره حقوقی رایگان کافی است با شماره های موجود در وب سایت تماس بگیرید. مشاوره حقوقی رایگان نیز مانند مشاوره حقوقی آنلاین فوری به صورت رایگان ارائه می گردد لکن در مواردی که ارائه مشاوره نیازمند بررسی اسناد و مدارک باشد با توجه به اینکه باید زمانی صرف مطالعه شود و نظر تخصصی در رابطه با پرونده ارائه شود مستلزم پرداخت هزینه می باشد.


مشاوره حقوقی حضوری

بهترین و دقیق ترین مشاوره, مشاوره حقوقی حضوری است چرا که شما از قبل با وکیل مورد نظرتان هماهنگ می کنید و در دفتر وی حاضر شده و رو در رو با وی صحبت می کنید و شرح ما وقع را بازگو می کنید و از طرفی وکیل نیز بهتر می تواند صحت و سقم قضیه را تشخیص دهید و با بررسی مدارک و مستندات پرونده نظر دقیق تری ارائه کند. این نوع از مشاوره نیازمند حضور در دفتر وکیل است لکن بهترین نوع مشاوره همین مورد می باشد.


مشاوره حقوقی از طریق اپلیکیشن ایتا

اپلیکیشن ایتا به دلیل سادگی و بهترین جایگزینی اپلیکیشن های خارجی در ایران و از همه مهمتر اینکه ایتا یک اپلیکیشن بومی بوده و یکی از رایج ترین پیام رسان های ایرانی می باشد . مشاوره حقوقی از طریق ایتا گزینه مناسب برای کسانی است که فرصت حضور در دفتر وکیل را نداشته لکن قصد دارند مشاوره دقیق و تخصصی دریافت کنند. این اپلیکیشن امکان ارسال تصویر اسناد و مدارک و ویس را داراست به همین دلیل تمام انچه وکیل برای ارائه نظر تخصصی در مورد پرونده را لازم دارد می توانید برای او ارسال کنید. همچنین هر سوال حقوقی که داشته باشید را می توانید از طریق اپلیکیشن از وکیل متخصص بپرسید.


بزودی می آییم …