اخبارطلا ؛ اولین رسانه دارای مجوز در حوزه طلا ؛ سکه ؛ ارز و جواهرات

۱۴۰۳/۰۴/۰۳ الأحد ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۵ June 23,2024

اوقات شرعی


Warning: A non-numeric value encountered in /home3/akhbarta/public_html/wp-content/plugins/azan/index.php on line 122

دریافت ویدئو

 

دوره های پاک سازی از سیگار کلینیک ترک سیگار ایران ترک …

دوره ی پاکسازی از سیگار با توان صنعتی است . منظور از این جمله چیست؟ بیشتر از ۴۰ سال است که روشی توسط روانشناسان و روانکاوان مورد استفاده قرار می‌گیرد تا به معتادین به هرویین – کوکایین و مشروبات الکلی کمک کنند  تا از اعتیاد رها شوند. این روش‌ها در مشکلات دیگری غیر از ترک اعتیاد هم مورد استفاده قرار گرفته است، زیرا بسیار موفقیت آمیز عمل کرده است. نام این روش  درمان شناختی رفتاری (یا سی بی تیCognitive Behavioral Therapy ) است که در سال‌های ۱۹۶۰ میلادی توسط پروفسور آرون بک شکل گرفت.

دوره های پاک سازی از سیگار کلینیک ترک سیگار ایران ترک …

رها کن رها شو

کلینیک ترک سیگار ایران ترک …

روش درمان شناختی رفتاری برای تغییر باورهای افراد درباره‌ کاری که انجام می‌دهند بکار گرفته می‌شود. و البته دنبال کردن این روش به راحتی امکان پذیر است زیرا که در این روش مشکل بسیار بزرگ به اجزای کوچکتر تقسیم گردیده  – مانند سیگار کشیدن- و بعد اجزای کوچکتر به راحتی قابل حل می‌شوند.

بطور خلاصه کلیه‌ی کارهایی که شما انجام می‌دهید  بر مبنای «پاسخ‌ها‌ی یادگرفته شده»  انجام می‌گیرد. ما به دلایل کاملاً غلط سیگار می‌کشیم،  به خاطر <پاسخ‌‌‌های یادگرفته شده>> غلط.

ما لذت و رضایتمندی را با سیگار کشیدن هم‏‏‏ردیف کرده ایم اما آنچه در حال اتفاق افتادن است این نیست و بطرز نامحسوسی با آن چیزی که ما فکر می‌کنیم فرق می‌کند. وقتی این اختلاف نامحسوس را بشناسیم ترک سیگار بطرز شگفت انگیزی راحت و ساده می‌شود.

مشکل اینجاست که پاسخ‌هایی که یاد گرفته ایم آنقدر در سیگاری‌ها و در جامعه حک شده است که هیچ راه فراری جز کمک گرفتن نمی‌ماند. اینجاست که این دوره  همه‌ مشکلاتی که در موقع کنار گذاشتن سیگار با آن مواجهه می‌شوید را بر ملا  می‌کند.


————————————————————————————

نیم نگاهی به درون این دوره:

———————————————————————————–

فایده ترک سیگار

—————————————————————————————————————————————
گروه گردآوری خبر ؛ پایگاه اطلاع رسانی اخبار طلا / کلینیک ترک سیگار ( ایران ترک )
اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
فوری فوری فوری ... اخبار طلا را در ایتا دنبال کنید ... تبلیغ اول
دیدگاه ها (0)